Apie mane

Esu fotografas Nerijus Talandis.
Specializuojuosi komercinės produktų fotografijos srityje. Nepasigirsiu penkiais aukštaisiais išsilavinimais, dizaino studijomis kolegijoje ar universitete, tad nepapasakosiu Jums apie piktorialistinės fotografijos vystymąsi, fotografavimo metodus, žanrus ar fotografijos kultūrologiją.

Man fotografija tapo pagrindine veikla prieš ketverius metus. Iš jų pora metų buvo skirti fotografavimo praktikai, kūrybingiems ieškojimams, kol galiausiai atradau savo kryptį, – tai kas man įdomu ir patinka fotografuoti.

Aš nefotografuoju vestuvių, krikštynų, gimtadienių ar reportažų. Taip pat nefotografuoju su dronu ir po vandeniu. Tačiau, jeigu Jums reikalingos kokybiškos Jūsų produktų nuotraukos, aš galiu Jums pagelbėti. Fotografuoju rūbus ant modelio, kosmetiką, maistą, gėrimus ir viską, kas susiję su produktų fotografija. Nuotraukoje produktą pateikiu kūrybiškai pabrėždamas jo išskirtines savybes, ieškodamas tinkamiausio apšvietimo bei kampo. Naudoju profesionalią įrangą, kuri leidžia pasiekti itin aukštos rezoliucijos spaudą. Aktualiausias klausimas – mano paslaugų kainynas – kiekvienu atveju yra individualus. Juk kiekvienas projektas yra unikalus, savo ruožtu kaina tiesiogiai priklauso nuo laiko sąnaudų, produktų kiekio ir kitų faktorių. 

 

Paslaugos.lt